Playa Limited - kompaktní městský karavan pro městské výlety

Máte chuť na spontánní výlet do nejbližší metropole? Bürstner Playa je náš flexibilní městský karavan a skutečně všestranný vůz. Urban Camper nabízíme v limitované edici s dalšími komfortními prvky. Se svou standardní výsuvnou střechou a mnoha dalšími přednostmi tento obytný vůz Renault dovedně kombinuje kompaktnost s maximálním obytným prostorem. Ergonomické řešení sedadel a možnosti nastavení, spousta užitečných funkcí nebo specifické doplňky Bürstner, jako jsou domácí osvětlení, doplňují komfortní vybavení. Tento interiér promění každý výlet v dovolenou.

Tatjana Afra Weßelbaum

Náš Urban Camper Playa přináší typický pocit pohody značky Bürstner tím, že chytře kombinuje svou kompaktnost s maximálním využitím obytného prostoru na cestách. Prostě ideální pro každého, kdo chce spojit pohodlí a spontánnost.

Tatjana Afra Weßelbaum 
Wohnfühl-designér

Již brzy uvidíte více...

S atraktivními obrázky je to stejné jako s našimi skvělými vozidly. Také chtějí být vyráběny s láskou a mají určitou dodací lhůtu. Takže se můžete těšit: Brzy zde představíme další vzrušující detaily a exkluzivní dojmy z interiéru Bürstner Playa.

Navrhněte si svůj vlastní Urban Camper Playa Limited

Široká škála laků a vysoce kvalitní dekor nábytku: V tomto městském karavanu se budete cítit jako doma. Vždy a všude. Nakonfigurujte si svou individuální variantu pro dobrý pocit hned teď!

Bílá
Arktická bílá (standard)

Karmínově červená
Karmínově červená

Šedá kometa
Šedá kometa

Břidlicově šedá
Břidlicově šedá

Černá Tenebro
Černá Tenebro

Casa Pino
Casa Pino

Elegantní a světlý: interiér městského karavanu

Jakmile vstoupíte do Playa, určitě si všimnete jedné věci: Celý interiér tohoto městského karavanu nese typický podpis Bürstner. Kompaktnost se totiž mimořádně umně snoubí s maximálním využitím obytného prostoru. Například s ergonomickými možnostmi sezení s otočnými předními sedadly s funkcí jídelního koutku nebo volně stojícím závěsným stolkem s možností úložného prostoru na výklopných dveřích. Nechte se inspirovat nebývalou flexibilitou, kterou poskytuje speciálně zabudovaný kolejnicový systém a snadno si upravte počet sedadel.

Více prostoru pro váš životní sen

Jedinečný komfort spánku

Bez ohledu na denní dobu vždy najdete v našem Renault Camper Van Playa relaxaci, kterou chcete. Absolutním vrcholem je lavice v zadní části, kterou lze během chvilky přeměnit na prostorné a pohodlné lůžko (188 x 105-90 cm). Dodatečná zadní skříňka nabízí další úložný prostor. Takže budete mít vždy dostatek prostoru, abyste se #cítili jako doma.

Střecha s lůžky ve standardní výbavě

Sáhnout večer ke hvězdám a ve dne nechat svou duši jen tak poletovat. To je možné kdykoli v elegantní spací střeše Playa. Vynikající komfort spánku standardně zaručují talířové pružiny pod matrací a zvlášť velká lehací plocha 190 x 120 cm.

Další výhody interiéru

Střecha s lůžky jako standard, dobrý komfort spánku díky talířovým pružinám
Flexibilní kolejnicový systém pro snadnou přestavbu
Ergonomický koncept sezení s možností nastavení
Velká nádrž na vodu o objemu 50 litrů
Různé asistenční systémy jako ABS, ESP a ASR
Funkční vybavení kuchyně s lednicí o objemu 41 litrů
Chlazená příruční schránka
Nezávislé naftové topení
Audiosystém s navigací a DAB couvací kamerou, USB rozhraní, Android Auto/Apple Car Play, rozpoznání smartphonu

Rozvržení

Playa C 500

Spací lůžka 4

Délka 508 cm

Šířka 197 cm

Výška 212 cm

Maximální technicky přípustná hmotnost naloženého vozidla od* 3.010 kg

*Technicky přípustná celková hmotnost je hodnota udávaná výrobcem, kterou vozidlo nesmí překročit ani při naloženém stavu. Má tedy vliv na přípustný počet sedadel, možnosti výběru speciální výbavy a zbývající možnosti užitečného zatížení.
Podrobné informace o hmotnostech a konfiguraci vozidla naleznete v našich technických údajích, v sekci právních informací a v konfigurátoru.

Exteriér - kompaktní a flexibilní

Kompaktní rozměry a osvědčený podvozek na bázi Renaultu: Bürstner Playa se svými četnými útulnými a funkčními detaily je více než vhodný pro každodenní použití. Ať už se jedná o spontánní aktivity, rodinné výlety do přírody nebo pobyty ve městě: s tímto městským karavanem se vše stane skutečnou lahůdkou.

Playa

pohled zepředu

Playa

pohled zezadu

Další výhody exteriéru

Kompaktní dodávka na bázi Renault Trafic
Výběr z pěti laků
Úzká vnější šířka 197 cm
Jízdní režim Eco a automatické zamykání dveří
Přední spoiler lakovaný v barvě karoserie
Vysoce kvalitní 17" litá kola
Ochranný kryt spoileru
Vnější zpětná zrcátka elektricky nastavitelná, sklopná a vyhřívaná, s integrovanými ukazateli směru
Parkovací asistent přední, zadní a boční
Asistent sledování mrtvého úhlu
Couvací kamera
Sluneční markýza a lavice standardně včetně Isofixu a funkce spaní
Bürstner

Hledáte něco jiného?

Jsme si jisti, že najdete model, který Vám poskytne #pocitdomova i daleko od domova. Udělejte si čas a podívejte se na naše další obytné dodávky.

Přehled modelů