Originální díly a příslušenství Bürstner

Vše, co potřebujete pro svůj obytný vůz, obytnou dodávku nebo karavan Bürstner: Díky rozsáhlé síti prodejců a servisních partnerů jsou originální díly a příslušenství Bürstner dostupné po celém světě. Náš sortiment nabízí perfektní řešení pro téměř všechny Vaše požadavky: od přistýlky pro děti až po garážové regálové systémy a praktické magnetické sklenice. Objevte produkty, které jsou šité na míru Vašemu modelu.

Vyberte si v e-shopu, co potřebujete a kontaktujte našeho prodejce. Rád Vám pomůže s výběrem i objednávkou.

Navštívit e-shop Bürstner

SNADNÝ PŘÍSTUP

Perfektní místo k odpočinku

Perfektní místo k odpočinku

Když máte každý večer pocit, že jste doma, i když jste na cestách, určitě cestujete v Bürstneru. Ať už prostěradla na míru, doplňkové matrace nebo potahy matrací – nabízíme Vám vše, co potřebujete, abyste mohli začít další den odpočatí.

Na dovolenou všeho druhu

Na dovolenou všeho druhu

Každý výlet je jiný. Ale bez ohledu na to, zda plánujete lyžování, turistiku nebo dovolenou na pláži – s naším modulárním nosným systémem Backrack+ jste v každém ročním období na správné cestě a můžete bezpečně přepravovat kola a další příslušenství. Zároveň lze systémové moduly během okamžiku kombinovat s dalšími komponenty. To také dává Vašemu obytnému vozu jedinečný vzhled.

Bezpečné cestování s vaším psem

Bezpečné cestování s Vaším psem

Prodáváme řadu praktických produktů, jako je například naše bezpečná přepravka pro psy, aby si Váš čtyřnohý přítel také pořádně užil společné výlety.

Všechno na svém místě

Všechno na svém místě

Ať už jde o nářadí, sportovní vybavení nebo jiné drobnosti: S našimi praktickými organizéry, úložnými systémy a skládacími úložnými boxy můžete mít vše přehledné a uklizené, bezpečně uložené a vždy po ruce, aby byla Vaše dovolená ještě příjemnější.

Užitečné příslušenství na palubě

Užitečné příslušenství na palubě

S vědomím, že vše, co potřebujete pro první ranní kávu, je pohodlně po ruce. Bürstner prodává mnoho praktických palubních doplňků, které ještě více zlepšují život na cestách, od užitečných háčků až po držák kávových kapslí.