Elegance – více prostoru pro vaše sny

Elegance dokazuje, že oceňujete pohodlné ubytování na cestách a velkorysý prostor. Ve vozech Elegance si můžete vzít veškeré pohodlí domova s sebou na cesty. S pečlivou pozorností k detailu jsme pro vás postavili integrovaný obytný vůz, ve kterém se budete cítit jako doma, ať jste kdekoli. Ergonomicky navržené a elegantně zařízené do nejmenších detailů. Typický Bürstner. Naše prostředí #pocitdomova je vždy samozřejmostí.

Prostor pro životní luxus

Zaujměte velkorysý prostor. Skládací stolek, který lze posouvat na obě strany, a otočný TV držák pro monitory o velikosti až 32" jsou jen dva z mnoha detailů, které jsou pro vozy Elegance typické.

Tatjana Afra Weßelbaum

Elegance dává lidem na cestách zcela nový pocit svobody a pohodlí: Ať už pohon předních kol Mercedes v kombinaci se sendvičovou konstrukcí podlahy  Bürstner nebo tak inovativní řešení, jako je nová skládací postel pro více místa v obývacím prostoru, nebo také systém filtrování šedé vody šetřící zdroje a mnohem, mnohem více. Elegance je prostě opravdová vlajková loď.

Tatjana Afra Weßelbaum 
Wohnfühl-designér

Novinka

Aplikace My Bürstner

V Bürstner Elegance si můžete vytvořit požadovanou atmosféru #pocitdomova stisknutím tlačítka pomocí aplikace My Bürstner.

Zde jsou některé z mnoha funkcí, na které se můžete těšit

  • Zobrazení informací v kokpitu – včetně servisních intervalů a inteligentních kontrolních seznamů
  • Výběr jednotlivých světelných scén - od “Dinner Lights” až po noční režim
  • Zobrazení a ovládání světla, teploty a polohy satelitního systému
  • Stav systému centrálního zamykání – lze k němu kdykoli přistupovat prostřednictvím upozornění push
  • Zobrazení hladiny nádrží toaletního systému iNDUS (čerstvá, šedá a černá voda)
  • Zobrazení hladiny vody v nádrži a také úrovně napájení a baterie

Chytrý software dodává data přímo do aplikace „My Bürstner“ (vhodné pro iOS a Android)

Zjistit více
My Bürstner

Individualizace

Toto je Váš čas a volba prostředí, ve kterém jej strávíte, je tedy také na Vás. Výběr z několika vysoce kvalitních látek pro čalounění sedadel a opěradel vám umožní navrhnout interiér tak, jak byste chtěli, aby vypadal.

Bílá
Bílá (standard)

Stříbrná
Stříbrná (zvláštní výbava)

Pokoj pro luxus

Elegance znamená mnohem víc než jen vizuální přednosti. Pro nás to znamená udělat si celou cestu co nejpříjemnější a nejpohodlnější. Absolutní Elegance – do posledního detailu.

Velkorysý prostor pro relaxaci

Ať už dáváte přednost rozkládací posteli nebo královskému apartmá: Velkorysý prostor uvnitř Elegance zajišťuje, že se můžete zcela uvolnit a relaxovat. Odpočinutí si užijete každý den dovolené ještě více.

Pohodlí spánku ve stylu Elegance: Elektrický mechanismus předního sklopného lůžka, bezpečně připevněný pomocí popruhů, je zcela bezhlučný a naprosto spolehlivý. Po spuštění zažijete skutečný luxus velkého pokoje, protože rozšiřuje obývací prostor o pohodlnou a velkoryse velkou manželskou postel.

Osvětlení

Nenápadné osvětlení je vždy s vámi, ať jste kdekoli uvnitř Elegance, takže prostor působí klidně a útulně. Dokonale podtrhuje vyváženou kompozici barev, tvarů a materiálů.

Příjemné chvíle

Lákavá vůně čerstvých bylinek, domácí selský chléb právě vytažený z pece z pekárny za rohem, ve spojení s dalšími regionálními specialitami: Být na dovolené znamená mít čas opravdu ocenit dobré jídlo. Od klidné snídaně v restauraci až ke sklence vína večer po dni plném aktivit. Ať už cestujete ve dvojici nebo s přáteli: Vaše velká kuchyně je vybavena standardními funkcemi, jako je velká varná deska (dva plynové hořáky a indukční varná deska), chladnička o objemu 177 litrů včetně zásuvky na zeleninu a 35l mrazícího oddílu, výsuvný úložný prostor a extra široké zásuvky s měkkým zavíráním bez přepážek.

Plně vybavené pro požitek z kulinářských specialit

Volitelné doplňky: Kombinace varné desky a trouby, digestoř a kompozitní kryt pro kuchyň, kávovar a elegantní dřez

Místo pro všechno a vše na svém místě

Elegance Vám nabízí maximum promyšlených úložných možností pro všechny ty věci, bez kterých se na dovolené nechcete obejít – i po ní, protože co může být hezčího, než si doma prohlížet suvenýry a vzpomínky, pro které jste bez námahy našli místo na palubě?


Praktická skříňka na boty ve vstupním prostoru udržuje pořádek v obytném prostoru


Koncept dvojité podlahy: Izolovaná, vyhřívaná a zatížitelná z obou stran


Skříň se při otevření automaticky rozsvítí

Více pohodlí a svobody

Standardní funkce pouze u Bürstner: Nová toaleta iNDUS představuje skutečný luxus – vítěz ceny Red Dot za design. Chytrý a plně automatický sanitační systém, který se o sebe stará téměř sám. Koncept šetřící zdroje upravuje šedou vodu přidáním chemikálií a poté tuto vodu používá ke splachování toalety, což dává dvěma lidem úplnou nezávislost až na týden. Jste upozorněni na jakoukoli požadovanou akci na vašem mobilu v reálném čase. Novinkou je také volitelná 19litrová nádrž na odpadní vodu vybavená kolečky; můžete tedy vyprázdnit část své nádrže na černou vodu, aniž byste museli s vozidlem pohybovat.

Objevte toaletní systém iNDUS, exkluzivně pro Bürstner Elegance

Další výhody interiéru

Pohodlná a velkoryse dimenzovaná řešení pro spaní
Oceněné ambientní osvětlení
Praktická úložná řešení
Oceněné sanitační řešení iNDUS
Podlahové vytápění pod sprchou

Vaše volby rozvržení (2)

Elegance I 910 G

Spací lůžka 4

Délka 899 cm

Šířka 234 cm

Výška 305 cm

Maximální technicky přípustná hmotnost naloženého vozidla od* 5.500 kg

*Technicky přípustná celková hmotnost je hodnota udávaná výrobcem, kterou vozidlo nesmí překročit ani při naloženém stavu. Má tedy vliv na přípustný počet sedadel, možnosti výběru speciální výbavy a zbývající možnosti užitečného zatížení.
Podrobné informace o hmotnostech a konfiguraci vozidla naleznete v našich technických údajích, v sekci právních informací a v konfigurátoru.

Elegance I 920 G

Spací lůžka 4

Délka 899 cm

Šířka 234 cm

Výška 305 cm

Maximální technicky přípustná hmotnost naloženého vozidla od* 5.500 kg

*Technicky přípustná celková hmotnost je hodnota udávaná výrobcem, kterou vozidlo nesmí překročit ani při naloženém stavu. Má tedy vliv na přípustný počet sedadel, možnosti výběru speciální výbavy a zbývající možnosti užitečného zatížení.
Podrobné informace o hmotnostech a konfiguraci vozidla naleznete v našich technických údajích, v sekci právních informací a v konfigurátoru.

Exteriér - najíždění kilometrů v pohodlí

S podvozkem Mercedes jako základem vozu Elegance doslova saháte po hvězdách. Zaujme svým pohonem předních kol, dokonale vybaveným ABS (protiblokovací brzdový systém) / TCS (systém kontroly trakce) / EBD (elektronické rozdělování brzdné síly) a ESC (elektronická kontrola stability). Bez ohledu na to, zda míříte do svých oblíbených destinací nebo objevujete nové: Ve voze Elegance si bezpečně užijete každý kilometr své cesty.

Elegance

pohled zepředu

Elegance

pohled zezadu

Další výhody exteriéru

Výkonný a dynamický: Mercedes s pohonem předních kol
Osvědčené standardní fumkce: ABS, TCS, EBD a ESC
Uklidňující a spolehlivý: Aktivní brzdový asistent
Praktická funkce, která poskytuje větší bezpečnost: Automatické světlomety
Palivová nádrž o objemu 92 litrů pro dlouhý nepřerušovaný požitek z jízdy
Vyhřívaná, elektricky nastavitelná zpětná zrcátka s integrovanými zrcátky pro mrtvý úhel
Bürstner

Hledáte něco jiného?

Jsme si jisti, že najdete model, který Vám poskytne #pocitdomova i daleko od domova. Udělejte si čas a podívejte se na naše další obytná auta.

Přehled modelů