Lineo T – první kompaktní model na podvozku Ford Transit

Zažijte zcela nový Lineo T, první polointegrovaný obytný vůz Ford od značky Bürstner, za atraktivní cenu ve známém stylu #pocitdomova. Jeho výběr uspořádání a moderní koncepce interiéru dávají vVašim cestovatelským snům dostatek prostoru. Vysoce kvalitní materiály, jasné barvy a chytrá řešení, jako jsou otočná sedadla nebo koupelna Vario, splní v tomto kompaktním obytném voze všechna přání. Objevte nyní všechny půdorysy.

Útulné snové bydlení

Kompaktní zvenku, s dostatkem úložného prostoru uvnitř a spoustou praktických funkcí pro ještě větší pohodlí. To je motto prvního mobilního domu Bürstner na podvozku Ford - Lineo T. Téměř neuvěřitelné, vždyť v mimořádně prostorném interiéru se můžete těšit nejen na pohodlné sezení s otočnými sedadly a funkční kuchyň, ale navíc na vás čeká flexibilní koupelna Vario pro maximální požitek ze sprchování. Žádná přání #pocitdomova nezůstanou nesplněná.

Tatjana Afra Weßelbaum

Postaveno na podvozku Ford Transit Heavy Duty. Vytvořili jsme úzký obytný vůz o šířce 220 cm se známým komfortem. Naše portfolio kompaktů Bürstner bylo rozšířeno o unikátní řadu.

Tatjana Afra Weßelbaum 
Wohnfühl-designér

Navrhněte si své Lineo T sami!

Jste jedineční. A Váš kompaktní mobilní dům Bürstner Lineo T by měl být také. Široká škála živých světů a rozmanité balíčky vybavení zvou k tomu, abyste si navrhli svůj individuální vysněný model. Navíc jsou zde promyšlené půdorysy s různými délkami a ohnisky. Jedna věc je pro nás důležitá především: abyste se cítili jako doma. Vždy a všude.

Čalounění Kaluna
Kaluna

Čalounění Amaro
Amaro

Čalounění Pacific
Pacific

Čalounění Osaka Reef
Osaka Reef (volitelně)

Brava
Brava

Bílá
Bílá (standard)

Přirozený komfort

Jako by to nikdy nebylo jinak – jako by to jinak být nemohlo: To je to, co charakterizuje dobře promyšlený koncept. Proto jsme do našeho nového Linea T samozřejmě integrovali obvyklý komfort #pocitdomova. Objevte nyní mnoho krásných detailů.

Vždy chutné

Kuchyně v novém Lineo T umí všechno: kompaktní a multifunkční, má 2 plotýnkovou varnou desku a integrovaný dřez se sklopnou baterií. Abyste se nemuseli ničeho vzdávat, v prostorných nástěnných skříňkách a zásuvkách je dostatek místa pro Vaše nádobí a kuchyňské potřeby.

Když už jsme u toho prostoru: Ve variantě uspořádání Lineo T 690 G se můžete těšit i na výkonnou kompresorovou chladničku o objemu 133 litrů, do které optimálně uložíte všechny své potraviny.

Vždy dobře odpočatý

Měkké cestovatelské sny jsou prostě součástí všestranně úspěšného zážitku #pocitdomova. V Lineo T to máte zaručeno díky pohodlným postelím s pohodlnými rozměry. Základ tvoří pevné lamelové rošty a příjemně měkké matrace ze studené pěny. Kromě toho lze jednolůžková místa na spaní v uspořádání 620 G a 690 G během okamžiku přeměnit na velkou manželskou postel s přídavným polštářem. Pokud je mezitím potřeba další místo na spaní, lze skupinu sedadel v přední části vozidla rychle a snadno přeměnit.

Vždy svěží

Koupelna se všemi funkcemi, prostorově úsporná a praktická: To je oblíbená koupelna Bürstner Vario. U všech dispozic lze dělicí stěnu včetně zrcadla a umyvadla otočit pohybem zápěstí a vytvořit tak prostorný sprchový kout.

Dalším plusem je vysoká skříň vestavěná do uspořádání T 690 G, která nabízí spoustu dalšího úložného prostoru.

Další výhody interiéru

Absorpční chladnička 90 litrů (T 620 G), kompresorová chladnička 133 litrů (T 690 G)
Střešní digestoř v kuchyni a spací části včetně zatemňovací rolety a sítě proti hmyzu
Elektrický vstupní schůdek a světelná sada
Příruční přihrádka s víkem také uzamykatelná
Snížený schod mezi kabinou řidiče a obytným prostorem
Koupelna Vario se sprchovým nástavcem včetně sprchové hadice + držák sprchové hlavice

Vaše volby rozvržení (2)

Lineo T 620 G

Spací lůžka 2 - 3

Délka 660 cm

Šířka 220 cm

Výška 285 cm

Maximální technicky přípustná hmotnost naloženého vozidla od* 3.500 kg

*Technicky přípustná celková hmotnost je hodnota udávaná výrobcem, kterou vozidlo nesmí překročit ani při naloženém stavu. Má tedy vliv na přípustný počet sedadel, možnosti výběru speciální výbavy a zbývající možnosti užitečného zatížení.
Podrobné informace o hmotnostech a konfiguraci vozidla naleznete v našich technických údajích, v sekci právních informací a v konfigurátoru.

Lineo T 620 G

Spací lůžka 2 - 3

Délka 699 cm

Šířka 220 cm

Výška 285 cm

Maximální technicky přípustná hmotnost naloženého vozidla od* 3.500 kg

*Technicky přípustná celková hmotnost je hodnota udávaná výrobcem, kterou vozidlo nesmí překročit ani při naloženém stavu. Má tedy vliv na přípustný počet sedadel, možnosti výběru speciální výbavy a zbývající možnosti užitečného zatížení.
Podrobné informace o hmotnostech a konfiguraci vozidla naleznete v našich technických údajích, v sekci právních informací a v konfigurátoru.

Exteriér - mobilní dům, malý a kompaktní

Kromě úzké šířky karoserie, pouhých 220 cm, má naše Lineo T na boku výklopnou garáž s dostatkem úložného prostoru. Polointegrovaný obytný vůz Ford Transit je zároveň standardně vybaven 16" pneumatikami na ocelových ráfcích a nádrží na vodu o objemu 95 litrů a 90 litrů na odpadní vodu.

Lineo T

pohled zepředu

Lineo T

pohled zezadu

Velká garážová vrata

Ať už se jedná o horské kolo, surf nebo lyžařské vybavení: Díky oboustranně otevíratelným garážovým klapkám máte vždy dostatek úložného prostoru pro Vaše kempingové a sportovní vybavení. Jste tak dobře připraveni na každou cestu.

Další výhody exteriéru

Úzká šířka těla pouze 220 cm
ESP a asistent rozjezdu do kopce
16" pneumatiky na ocelových ráfcích
Garážová klapka (z obou stran)
Vyhřívané čelní sklo, dešťový senzor pro stěrače čelního skla (volitelně dle úrovně výbavy Ford Transit)
Kabina řidiče včetně karoserie, boční ochranné lišty, nárazníky (vč. mlhových světel) v bílé barvě

Začněte s paketem Active

S paketem Active můžete ze svého Lineo T udělat sportovní a dynamický poutač s atraktivními doplňkovými funkcemi.

Výrazné prvky

Lineo T
Prošívané polstrování s "ACTIVE" výšivkou
16" litá kola
Okno s hliníkovým rámem
Propracovaná grafika produktu
Bürstner

Hledáte něco jiného?

Jsme si jisti, že najdete model, který Vám poskytne #pocitdomova i daleko od domova. Udělejte si čas a podívejte se na naše další obytná auta.

Přehled modelů