Lineo - dodávka s pocitem vzdušné prostornosti

Máte chuť na spontánní výlet? S novým Bürstner Lineo na podvozku Ford Transit jste vždy připraveni vyjet, bez ohledu na to, kam míříte. Tento karavan značky Bürstner kombinuje úžasné pohodlí a vzdušný prostorný pocit s flexibilitou kompaktního modelu. Zažijte obzvláště velkorysé uspořádání se 199 cm světlé výšky v nové verzi Lineo 590 C a těšte se na doplňky, jako je vyhřívaná sendvičová podlaha nebo XXL zadní příčné lůžko dlouhé přes dva metry. Konečně se i vysocí fanoušci kempování mohou těšit na zdravý spánek.

Více pohodlí díky velkorysé světlé výšce

Od pohodlného sezení v přední části přes kuchyň a umývárnu uprostřed vozu až po „nástavce na spaní“ na zadním lůžku – nový Lineo C 590 má v zásobě jasnou odpověď na vše, co je pro tento domov potřeba. Jednoduše dělejte, na co máte v daný okamžik chuť, a oceníte chytrost dispozičního řešení nového modelu Bürstner pro rok 2023.

Virtuální prohlídka Vašeho vysněného vozidla

Prozkoumejte každý kout a skulinu tohoto modelu #pocitdomova nyní ve virtuální prohlídce s 360stupňovými pohledy. Objevte naše četné láskyplně navržené detaily a inovativní přednosti!

Zahájit prohlídku
Sylvain Heideier

Pro novou sezónu 2023 rozšiřuje Bürstner své nové Lineo C 590 standardně o zadní nástavce na spaní na obou stranách. Bürstner tak nabízí novou obytnou dodávku se zadním příčným lůžkem ve formátu XXL 201 x 145 cm.

Sylvain Heideier 
Wohnfühl-plánovač

Individualizace

Široké spektrum laků, četné možnosti designu interiéru, různé extra pakety: možnosti navrhnout si své vysněné vozidlo přesně tak, jak si přejete, jsou téměř neomezené. Jediné, co se počítá, že se v něm budete cítit jako doma. Kdykoli a kdekoli.

Čalounění Kaluna
Kaluna

Čalounění Pacific
Pacific

Čalounění Amaro
Amaro

Brava
Brava

Diffuse Silver Metallic
Diffuse Silver Metallic

Moondust Silver
Moondust Silver

Grey Matter
Grey Matter

Blue Metallic
Blue Metallic

Magnetic Metallic
Magnetic Metallic

Agate Black Metallic
Agate Black Metallic

Domov snů daleko od domova v širší příčné posteli

Relaxujte a odpočiňte si po dlouhém a vzrušujícím dni na cestách. V novém Lineo C 590 to může udělat každý, bez ohledu na to, jak je vysoký. Manželská postel velikosti XXL 201 x 145 cm poskytuje potřebný prostor. Užijte si stejnou úroveň pohodlí při spánku na cestách jako doma.

Výrazný prvek: „Prodloužení spánku“

Zvenku jsou téměř neviditelné, ale extra velké příčné lůžko v zadní části karavanu Lineo C 590 umožňují prodlužovací panely. Tyto "nástavce na spaní" byly krásně integrovány do celkového designu vozidla. Nejlepší na tom je, že zadní příčné lůžko lze snadno zvednout a pod ním je další úložný prostor.

Pohodlný salonek se sendvičovou konstrukcí podlahy

Světlé, příjemné, útulné – uvnitř nové Lineo odráží domácí prostředí, které je pro Bürstner typické. Kromě elegantních čalouněných sedadel v přední části vozidla zaujme především promyšlená a funkční podlaha ze sendvičové konstrukce. Nabízí nejen další úložný prostor, ale může být také vyhřívaná.

Samostatná toaleta s výhledem

Prostorná koupelna uprostřed karavanu je vybavena vlastními skládacími dveřmi, pevným umyvadlem a také samostatným sprchovým koutem. Okno vedle umyvadla lze otevřít kdykoli je to nutné a slouží jako pohodlný zdroj světla zejména během dne.

Další výhody interiéru

Možnost prodloužení plochy na spaní pro vytvoření 201 cm dlouhého zadního příčného lůžka (standardně u C 590)
Dobře vyvážený koncept osvětlení s nepřímým a stmívatelným osvětlením v paketu Light (volitelné příslušenství)
Velkorysé uspořádání s nerušenou pohledovou linií
Nesrovnatelný pocit prostoru díky světlé výšce 199 cm
Kotevní body pro dětskou sedačku Isofix
Sprcha a okno v umývárně již ve standardní výbavě
Příčné lůžko pro hosty do obýváku – 176 cm x 85/70 cm (volitelné)
Kompresorová chladnička s objemem až 90 l (z toho 6 l v mrazicím oddílu) (Závisí na půdorysu)

Exteriér - cokoli Vám život přinese

Očekáváte, že budete cestovat bezpečně. Obytný vůz Bürstner vždy splňuje nejvyšší standardy bezpečnosti z hlediska ovladatelnosti a motorizace vozidla. Jaké balíčky si vyberete k přizpůsobení svého vozidla, je samozřejmě jen na vás. Co takhle paket Active pro sportovní nadšence, nebo některý z luxusních paketů Comfort ? Najděte ten, který odpovídá Vašim potřebám.

Lineo

pohled zepředu

Lineo

pohled zezadu

Další výhody exteriéru

Dvojitá a tónovaná výklopná okna vybavená kombinovanými žaluziemi a sítěmi proti hmyzu
Vyhřívaná zadní okna
Centrální zamykání a elektrické ovládání oken
Výběr ze šesti moderních metalických povrchů
Izolovaná a vyhřívaná nádrž na odpadní vodu (volitelně)

S paketem Active se opravdu uvolníte

S paketem Active proměníte své Lineo ve sportovní a dynamický poutač s atraktivními doplňky, v neposlední řadě také díky exkluzivnímu diamantovému prošívání různých druhů čalounění.

Prošívané čalounění s vyšitým logem "ACTIVE".
16" litá kola
Ochranný kryt spoileru
Propracovaná grafika produktu
Bürstner

Hledáte něco jiného?

Jsme si jisti, že najdete model, který Vám poskytne #pocitdomova i daleko od domova. Udělejte si čas a podívejte se na naše další obytné dodávky.

Přehled modelů