Poskytujeme Vašim cestovatelským snům domov

Již více než 60 let je naším posláním plnit celoživotní sny. Protože jsou stejně individuální jako Vy, vytváříme karavany a obytné vozy, které jsou stejně jedinečné jako Vaše konkrétní požadavky, s pocitem domova i daleko v domova, kterému říkáme #pocitdomova. Všichni naši zákazníci mají společné to, že očekávají, že naše vozidla budou naplňovat tento „#pocitdomova – od jejich designu až po funkční prvky. To je důvod, proč si uvědomujeme, že sen vyrazit na cestu v mobilním domě, musí splnit všechna přání, pokud jde o obvyklé domácí pohodlí.

Uvnitř Bürstnera je vše navrženo s cílem vytvořit vyvážený interiér. Naši odborníci vášnivě pracují na dosažení dokonalé rovnováhy velkorysého prostoru, praktického a atraktivního nábytku a funkčních prvků. Výsledkem je neuvěřitelný pocit Bürstner.

V Bürstneru se hned cítíte jako doma. Skutečnost, že se jim říká „karavany“ nebo že karavany jsou často označovány jako „mobilní domy“, bereme vážně. Bürstner navrhuje jedinečné obytné prostory s tím důležitým rozdílem, který nazýváme „#pocitdomova“, daleko od domova, pro lidi, kteří milují cestování.

Jens Kromer
Generální ředitel Bürstner

Koncepce vnitřního klimatu a osvětlení

Ať už je horké léto nebo mrazivá zima: Chytrý design podlah slibuje, že budete moci ve vozidle chodit naboso za každého počasí. Strategicky umístěná okna a inovativní koncepty osvětlení vytvářejí v interiéru příjemné klima a světelnou náladu, které si můžete užívat kdykoli během dne a ve všech ročních obdobích. Bürstner si tak můžete užívat po celý rok.

Zjistit více

Design & prostředí

Skvělý design do nejmenšího detailu: Vyrostli jsme z malého truhlářství, a proto jsme obzvláště nadšení pro funkční a atraktivní řešení nábytku v interiéru. S chytrými skládacími a posuvnými prvky, současným designovým jazykem a inovativními nápady pro Vás vytváříme funkční řešení i v těch nejomezenějších prostorách.

Zjistit více

Komfortní spaní

Spěte kdekoli jako doma ve své vlastní posteli: Ve svém Bürstneru si můžete užít relaxaci, kterou potřebujete po dni plném aktivit, načerpat nové síly a připravit se na nová dobrodružství. Ať už jednolůžkové, dvoulůžkové nebo manželské postele – nabízíme kvalitní řešení pro všechny preference. Sladké sny!

Zjistit více

Ergonomie & funkčnost

Všechny interiéry Bürstner jsou chytře a krásně navrženy; perfektně navrženým však nazýváme pouze to, co je  také snadno ovladatelné. Proto klademe velký důraz na vysoce kvalitní řemeslné zpracování v kombinaci s rozumnou, ergonomickou realizací. Pro chytré užitečné funkce, na které se budete moct spolehnout.

Zjistit více

Bezpečnost

Ať už se jedná o poruchu, nehodu nebo nezpůsobilost řidiče: Během prvního roku po zakoupení Vašeho nového obytného vozu, obytné dodávky nebo karavanu Bürstner se těšíte jistotě, že Vám nic nebrání v cestování. Slibujeme, že pro Vás z aždé situace vytěžíme to nejlepší, protože nechceme, aby Vám cokoliv zkazilo #pocitdomova.

Zjistit více

Moje oblíbené místo. Kdekoli.

Ať je Váš cíl jakýkoli: S Bürstnerem se každé místo stane Vaším oblíbeným. Bürstner, pečlivě přizpůsobený Vašim osobním potřebám a s prostorem pro vše, co chcete vozit, je věrným společníkem. Bez ohledu na to, kam Vás Váš celoživotní sen zavede: s Bürstnerem se stane skutečností. Tomu říkáme „absolutní #pocitdomova“.