Copa - všestranná městská dodávka pro dobrodruhy

Delší dovolená nebo spontánní výlet? Bürstner Copa je naše nejkompaktnější městské vozidlo a skutečně všestranné vozidlo. Díky modulárnímu kolejnicovému systému se variabilně přizpůsobuje různým požadavkům a je proto také dokonalým každodenním společníkem. Během chvilky si připravíte chutná jídla ve funkční kuchyni. Trochu blíž k nebi: Pocit, jako byste byli na devátém mráčku ve své pohodlné manželské posteli pod výsuvnou střechou. Tento interiér udělá z každé cesty dovolenou.

Perfektní na silnici i na parkovišti

Je to koncept variabilního bydlení, který dělá tento městský karavan tak jedinečný. Sestavení příjemného jídelního koutu, který pojme až čtyři osoby – se stolem nebo bez něj, Vám zabere jen několik sekund. Dalším působivým prvkem je praktická kuchyň; nabízí také dostatek úložného prostoru.

Tatjana Afra Weßelbaum

Perfektní společník na sportovní aktivity, výlety do přírody nebo do města i na přepravu větších věcí. Ať už jde o gumový člun, surfovací prkno nebo kolo, Copa vždy nabízí dostatek místa, vejde se téměř na každé parkovací místo – a je pro každé dobrodružství!

Tatjana Afra Weßelbaum 
Wohnfühl-designér

Vaše dovolená je taková, jakou si ji uděláte – a stejně tak i Copa

Široká škála povrchových úprav laků a vysoce kvalitních povrchových úprav nábytku: V tomto městském karavanu se budete cítit skutečně jako doma. Kdykoli a kdekoli.

Bílá
Ledově bílá (standard)

Orange Glow Metallic
Orange Glow Metallic (volitelně)

Blue Metallic
Blue Metallic (volitelně)

Moondust Silver Metallic
Moondust Silver Metallic (volitelně)

Magnetic Metallic
Magnetic Metallic (volitelně)

Agate Black Metallic
Agate Black Metallic (volitelně)

Bahia
Bahia

Pro každou cestovní i životní situaci

S Copou budete vždy cestovat flexibilně. Působivá všestrannost nabízí vždy pokoj a prostor, který potřebujete. Uklidňující pocit, že jste připraveni na každou situaci. Stejně tak pohodlná spací lůžka zajistí, že se vždy dobře vyspíte.

Volba verze "Bus" nebo "Holiday" s různými, variabilními funkcemi.


"Holiday" verze s přidáním samostatných sedadel, volitelný doplněk

Rychlá svačina nebo tříchodové jídlo

Ať už si chcete připravit rychlou svačinku na cestách nebo luxusní jídlo se všemi místními specialitami: V dodávce Copa najdete plně vybavenou kuchyň v moderním designu, zasazenou do extrémně kompaktního prostoru.


Dobře ukrytý a vždy praktický: 41litrový kompresorový chladicí box (volitelně)

Místo pro všechny a pro všechno

Interiér pro každou dovolenou

S odstraněnou lavicí a samostatnými sedadly nabízí zadní část dodávky Copa velkoryse dimenzovaný nákladový prostor. Vzadu je další úložný prostor pro oblečení nebo jiné prázdninové náčiní a také přípojka pro venkovní sprchu. Zabalte si, co potřebujete pro svá dobrodružství.

Vše čisté a uklizené

V zadní části dodávky Copa je další úložný prostor pro oblečení nebo mnoho dalších prázdninových potřeb.


Sklopné boční okno pro čerstvý vzduch


Talířové pružiny pro vysoký komfort spánku

Tak flexibilní jako vy

Lavice

Ve verzi "Holiday" je Copa vybavena zadní lavicí, kterou lze přeměnit na rozkládací pohovku pro další dvě osoby. Pokud dáváte přednost verzi „Bus“, získáte dvě samostatná sedadla místo lavice vzadu.

Manželská postel ve výsuvné střeše

Dopřejte si dobrý noční odpočinek po dlouhém dni v pohodlné manželské posteli ve výsuvné střeše. Otvory v oknech vybavené moskytiérami propouštějí dostatek světla a zajišťují, že Vás nebude obtěžovat otravný hmyz.

Další výhody interiéru

Výsuvná střecha s panoramatickou funkcí jako standard
Flexibilní interiér
Velký nákladový prostor
Variabilní koncept sezení
Kuchyň s mnoha funkčními prvky
Volba verze "Bus" nebo "Holiday" s různými, variabilními funkcemi

Novinka modelového roku 2023

Copa C 530

C 530 je nový model Copa s půdorysem delším zhruba o 30 centimetrů. Copa C 530 má stříšku na spaní, která se otevírá vzadu, a vzhledem k větší délce vozu má nyní také koupelnu se skládacím umyvadlem, pevně zabudovaným kazetovým WC, zásuvnou sprchovou vaničku se sprchovým závěsem a výsuvnou bateriíi jako sprchovou hlavici. Dokonalá symbióza kompaktnosti a pohodlí.

Extrémně kompaktní zvenku, prostorná uvnitř a se stříškou na spaní ve standardu. Dvoje posuvné dveře navíc usnadňují nastupování a vystupování z dodávky Copa C 530. Přestávku na kávu si tak můžete vychutnat i uvnitř a přitom na čerstvém vzduchu. Skvělý pocit!

Rozvržení (2)

Copa C 500

Spací lůžka 2 - 4

Délka497 cm

Šířka 199 cm

Výška 209 cm

Maximální technicky přípustná hmotnost naloženého vozidla od* 3.190 kg

*Technicky přípustná celková hmotnost je hodnota udávaná výrobcem, kterou vozidlo nesmí překročit ani při naloženém stavu. Má tedy vliv na přípustný počet sedadel, možnosti výběru speciální výbavy a zbývající možnosti užitečného zatížení.
Podrobné informace o hmotnostech a konfiguraci vozidla naleznete v našich technických údajích, v sekci právních informací a v konfigurátoru.

Copa C 530

Spací lůžka 4

Délka535 cm

Šířka 199 cm

Výška 209 cm

Maximální technicky přípustná hmotnost naloženého vozidla od* 3.400 kg

*Technicky přípustná celková hmotnost je hodnota udávaná výrobcem, kterou vozidlo nesmí překročit ani při naloženém stavu. Má tedy vliv na přípustný počet sedadel, možnosti výběru speciální výbavy a zbývající možnosti užitečného zatížení.
Podrobné informace o hmotnostech a konfiguraci vozidla naleznete v našich technických údajích, v sekci právních informací a v konfigurátoru.

Exteriér - kompaktní a flexibilní

Kompaktní rozměry a dynamický vzhled: Díky sklopné střeše a štíhlé vnější šířce 199 cm je Bürstner Copa vhodný pro každodenní použití. Copa je Váš spolehlivý městský karavan pro sportovní aktivity, rodinné výlety do přírody nebo výlety do města.

Copa

pohled zepředu

Copa

pohled zezadu

Další výhody exteriéru

Kompaktní dodávka na bázi Ford Transit Custom
Výběr ze šesti laků
Úzká vnější šířka 199 cm
Pokročilé asistenční systémy řidiče: asistent rozjezdu do kopce, boční vítr a aktivní brzdový asistent
Vysoce kvalitní 16" litá kola
Bürstner

Hledáte něco jiného?

Jsme si jisti, že najdete model, který Vám poskytne #pocitdomova i daleko od domova. Udělejte si čas a podívejte se na naše další obytné dodávky.

Přehled modelů