Objevte aplikaci My Bürstner

#pocitdomova se neustále vyvíjí a nyní je ještě chytřejší. Díky naší inovativní aplikaci My Bürstner můžete během okamžiku přeměnit své cestovní vozidlo v digitálně propojený zázrak pohodlí, který je přizpůsoben Vašim potřebám. Aplikace bude standardně dostupná pro řadu Averso Plus od modelového roku 2023 a v rozšířené verzi pro naši luxusní modelovou řadu Elegance. Zároveň lze volitelně přidat další senzory do paketu Comfort pro modely Averso Plus. To vše Vám má poskytnout co nejpříjemnější zážitek z dovolené a také maximální bezpečnost na všech malých i velkých zájezdech. Připojte se k nám a prozkoumejte mnoho funkcí této převratné aplikace.

Dvě cestovní vozidla s vlastními variantami aplikace

Pro Bürstner Elegance je k dispozici samostatná verze aplikace. To umožňuje například ovládat teplotu a další komponenty obývacího pokoje pohodlně pomocí chytrého telefonu a aktivovat je odkudkoli.

V naší řadě Averso Plus lze kdykoli a z jakéhokoli místa zkontrolovat hladinu plynu, nádrž na vodu a tlak v pneumatikách (dostupné v balíčku Comfort). Tímto způsobem nikdy neztratíte přehled a jste připraveni na eventuality.

Sylvain Heideier

V dnešní době zahrnuje všestranný zážitek #pocitdomova nejen samotné cestovní vozidlo, ale také chytré sledování a ovládání různých komfortních prvků a komponent obytného prostoru. Aplikace My Bürstner splňuje tyto vysoké standardy na 100 procent.

Sylvain Heideier 
Wohnfühl-plánovač

Exkluzivní verze pro luxusní obytný vůz Elegance

Ať už světlo, klima nebo satelitní anténa: V obytném voze Elegance lze téměř vše ovládat jediným kliknutím. Chcete-li tak učinit, definujte jednotlivé scénáře pohodlí a uložte je do seznamu oblíbených. Díky tomu můžete pomocí smartphonu na dálku nastavit vozidlo na požadovanou teplotu, ohřát vodu do sprchy nebo vytvořit relaxační světelnou atmosféru. Navrhněte si optimální nastavení #pocitdomova podle svých potřeb a ročního období.

Intuitivní a jednoduché menu aplikace

Potřebujete si odpočinout po rušném pěším výletu? Žádný problém! Protože s aplikací My Bürstner můžete stisknutím tlačítka nejen ztlumit jas osvětlení vozidla, ale mrknutím oka zapnout i topení. Tímto způsobem vytvoříte přesně tu #pocitdomova-atmosféru, kterou potřebujete, abyste se zhluboka nadechli. V obytném voze Elegance si vyberte mezi světelnými scénami, jako je „Světla večeře“ a nočním režimem, nebo si sami vytvořte nové scény. A co teprve, když je v létě pořádné vedro? Klimatizaci můžete pohodlně ovládat několika kliknutími, když jste stále venku. Jak skvělé!

Výhody aplikace My Bürstner pro vůz Elegance

Bezpečné a stabilní připojení zaručeno: Spárujte svůj smartphone nebo tablet s vozidlem pohodlně a odkudkoli přes Bluetooth nebo mobilní síť.
Inovativní toaletní systém inNDUS obsahuje: V naší aplikaci My Bürstner můžete zkontrolovat všechny hladiny v nádrži – včetně čerstvé vody, šedé vody a černé vody.
Sledujte své potřeby v rané fázi: Díky četným vestavěným senzorům můžete vždy sledovat hladinu vody v nádrži a také stav napájení a baterie.
Snadná správa přístupových práv: Určete individuální přístupová práva k funkcím pro všechny uživatele aplikace. Tímto způsobem vždy víte, kdo může ovládat které komponenty obytného prostoru.
Uložte si vlastní scénáře pohodlí: Ať už teplota, jas nebo nasměrování satelitní antény: Navrhněte si Eleganci přesně podle svých představ a definujte své nastavení #pocitdomova.

Jak by mohl vypadat Váš #pocitdomova den

Kde vlastně začíná úspěšná cesta s obytným autem? Podle našeho názoru je to hned, jak dorazíte do cíle. Proto jsme do naší aplikace My Bürstner integrovali různé možnosti chytrého nastavení, které Vám usnadní život kdykoli během dne. Hledáte inspiraci?

Při příjezdu

Při příjezdu

Venku svítí sluníčko a cvrlikají ptáci, přesto je pořád docela chladno. Naštěstí se topení zapne automaticky, jakmile dosáhnete parkovacího místa. Světlo, lednička, vodní čerpadlo a satelitní systém udělají totéž jedním kliknutím.

Začněte den

Začněte den

První ranní káva nebo čaj chutná obzvlášť dobře, když je v interiéru příjemných 22 stupňů Celsia. Teplovodní vytápění se přitom nahřívá včas a světla v obytné části se sama regulují na přednastavený jas.

Pozdě v noci

Pozdě v noci

Někdo má rád při spánku chládek, jiný útulné teplo. Bez ohledu na to, jak se to líbí Vám – požadovaná pokojová teplota se nastaví kliknutím chytrého telefonu. Ohřev teplé vody je navíc regulovatelný a lednice má noční režim.

Luxusní obytný vůz pro výjimečné chvíle

S vozem Elegance zažijete zcela nový pocit svobody a pohodlí. Vyzkoušejte nyní mnoho okouzlujících komfortních funkcí.

Více o vozu Elegance
Elegance

Standard pro karavany Averso Plus

Kontrolujte hladinu elektřiny a vody kdykoli a samozřejmě pohodlně, když jste venku. S aplikací My Bürstner pro celou řadu Averso Plus to můžete pohodlně udělat. Kromě toho sledujte tlak v pneumatikách, správné seřízení karavanu a momentální zatížení oje.

Monitor dat #pocitdomova

S vaším plně propojeným Averso Plus se z každé cesty stane exkluzivní výlet #pocitdomova, přizpůsobený Vašemu osobnímu vkusu. Nádrž na vodu? Kontrola! Hlídáte displej napětí odkudkoli? Žádný problém. Dosáhněte nyní maximální transparentnosti.

Averso Plus

Výhody aplikace My Bürstner pro Averso Plus

Bezpečné a stabilní připojení zaručeno: Spárujte svůj smartphone nebo tablet s vozidlem pohodlně a odkudkoli přes Bluetooth nebo mobilní síť.
Sledujte stav karavanu: Sledujte důležité parametry, jako je tlak v pneumatikách, seřízení nebo zatížení oje.
Standardní výbava: S naším Averso Plus si můžete vychutnat živý displej napětí a digitální vodováhu.
Volitelně v balíčku Bürstner Comfort: Rozšiřte funkce svého chytrého monitorovacího řešení přidáním dalších senzorů – např. pro zobrazení zatížení oje.
Synchronizovaná výměna dat: Systém dodává data Vašich senzorů přímo do aplikace My Bürstner a průběžně Vám poskytuje aktuální hodnoty.
Větší transparentnost zdrojů: Kolik čisté vody zbývá v nádrži? Jaké je napětí baterie? Všechna tato data máte vždy na dosah ve svém smartphonu.

Zažijte skutečné kouzlo úspory místa na všech svých dobrodružstvích, velkých i malých V karavanech Averso Plus je to zaručeno.

Více o karavanu Averso Plus
Averso Plus