Campeo 4x4 – první dodávka Bürstner s pohonem všech kol!

Když se vydáte křižovat svět po asfaltových silnicích, budete si užívat opuštěnou krajinu na těžko dostupných místech nebo se probudíte do přívalu vln v odlehlé zátoce u moře – pak cestujete v dodávce Bürstner Campeo 4x4. Jednoduše si sbalte, co potřebujete – protože tento obytný vůz s podvozkem Citroën Vám nabízí dovolenou bez omezení. Campeo 4x4 splňuje všechna kritéria #pocitdomova mimo domov. Je to místo, kde si s horkou sprchou odpočinete po dni plném dobrodružství a načerpáte energii do další fáze Vašeho výletu chutným jídlem uvařeným ve Vaší kuchyni. Opravdu vzlétněte – s výkonným pohonem všech kol!

Schopný a zároveň pohodlný allroad

Ve velkorysém obytném prostoru se pohodlně ubytují až čtyři osoby. Poté, co si připravíte báječnou večeři v praktické kuchyni, si můžete skvěle odpočinout. V příčném dvoulůžku nebo v posteli ve výsuvné střeše (volitelná výbava) si dobře odpočinete. Na dovolené a ve svém Campeu 4x4 máte vždy ty nejlepší sny.

Virtuální prohlídka Vašeho vysněného vozidla

Projděte každý kout a skulinu tohoto modelu #pocitdomova nyní ve virtuální prohlídce s 360stupňovými pohledy. Podívejte se na naše četné láskyplně navržené detaily a inovativní přednosti!

Zahájit prohlídku
Sylvain Heideier

S touto kompaktní dodávkou s pohonem všech kol jsme zareagovali na současný trend cestování na neobvyklá místa. S naším Campeo 4x4 oslovujeme dobrodruhy a příznivce přírody, kteří hledají jedinečné prázdninové zážitky na svých oblíbených místech.

Sylvain Heideier
Wohnfühl-plánovač

Individualizace

Široká škála laků, četné možnosti designu čalounění, různé příplatkové balíčky: Možnosti, jak navrhnout své vysněné vozidlo přesně tak, jak si přejete, jsou téměř neomezené. Počítá se pouze jedna věc: abyste se v něm cítili jako doma – kdykoli a kdekoli.

Čalounění Amaro
Amaro

Čalounění Kaluna
Kaluna

Čalounění Pacific
Pacific

Brava
Brava

Bílá (standard)
Bílá (standard)

Černá
Černá metalická

Graphite
Metallic Graphite

Stříbrná
Stříbrná metalická

Metallic Profondo Red
Metallic Profondo Red

Metallic Champagne
Metallic Champagne

Cross-country se snoubí s domácí pohodou

S Campeo 4x4 se můžete nechat vést svou vlastní spontánností a fantastickými nápady – a přitom si užívat #pocitdomova i daleko od domova, ať už jste kdekoli.

Kompaktní, pohodlný, přizpůsobivý

Campeo 4x4 se přizpůsobí životu na cestách: Kdykoli to potřebujete, stůl s otočnou deskou poskytuje dostatek místa pro společné stravování nebo práci z „domu“.

V kuchyni najdete vše, co potřebujete pro pohodové vaření, včetně lednice s dvířky, která lze otevřít na obě strany. Detaily, které dělají ten rozdíl.

Začněte relaxovat

Není lepší pocit, než se po pohodové venkovní procházce vrátit do campervanu. Společné vaření, uvolněná konverzace večer před odpočinkem. Vyčerpaní, ale šťastní, do postele na střeše Vašeho obydlí – nádherný konec osvobozujícího dne – a také začátek další etapy Vašeho výletu. (Zobrazené obrázky jsou pouze ilustrativní)

Volitelná výsuvná střecha vytváří další dvě místa na spaní pro děti nebo návštěvy

Chytrá úložná řešení znamenají více prostoru

V případě potřeby lze velkoryse dimenzované koncové lůžko sklopit a odhalit tak prostorný úložný prostor pro cokoliv dalšího, co byste mohli na cestách potřebovat, protože my ve společnosti Bürstner máme jasné poslání: využíváme každý milimetr k dokonalosti a vyvíjíme chytrá řešení, která poskytují maximální úložný prostor. (Zobrazené obrázky jsou pouze ilustrativní)

Další výhody interiéru

Velkoryse dimenzovaná manželská postel (197x133/130cm) díky příčné poloze
Adaptabilní bydlení s flexibilními prvky nábytku
Koupelna a WC s pevným umyvadlem, výsuvnou sprchovou hlavicí a oknem
Zadní větrané střešní úložné skříňky
Zásuvky s měkkým zavíráním
Otočná sedadla řidiče/spolujezdce

Rozvržení

Campeo C 540

Spací lůžka 2 - 5

Délka 541 cm

Šířka 208 cm

Výška 270 cm

Maximální technicky přípustná hmotnost naloženého vozidla od* 3.500 kg

*Technicky přípustná celková hmotnost je hodnota udávaná výrobcem, kterou vozidlo nesmí překročit ani při naloženém stavu. Má tedy vliv na přípustný počet sedadel, možnosti výběru speciální výbavy a zbývající možnosti užitečného zatížení.
Podrobné informace o hmotnostech a konfiguraci vozidla naleznete v našich technických údajích, v sekci právních informací a v konfigurátoru.

Exteriér - bez omezení

S volitelným paketem Allroad je Campeo 4x4 perfektně vybaveno pro náročné výlety: vyboulené pneumatiky poskytují lepší přilnavost, podvozek byl zvednut o 22 mm vpředu a 60 mm vzadu, širší podběhy kol a ochrana spodní části karoserie zajistí, že jízda po nerovném terénu není žádný problém. Uhaste svou žízeň po dobrodružství bez omezení.

Campeo 4x4

pohled zepředu

Campeo 4x4

pohled zezadu

Další výhody exteriéru

Podvozek Citroën pro 4x4 a přestavba Dangel 4x4 *
Kompaktní rozměry pro maximální obratnost
Úchvatný allroad vzhled
Výrazné obtisky 4x4
Bílý lak karoserie
Vysoce kvalitní 16" litá kola

* Vylepšená mobilita zařízení 4 x 4 je určena výhradně pro nerovný terén a nikoli pro běžné silniční provozy.

Paket Allroad

S volitelným paketem Allroad je Campeo 4x4 ještě dokonaleji vybaveno pro náročné cesty. Zajišťuje lepší přilnavost, a proto zvyšuje schopnosti vozidla v terénu.

Zvýšený podvozek: 22 mm vpředu a 60 mm vzadu
Samosvorný diferenciál umožňuje ovládat každé kolo nezávisle
Knobbly Allroad pneumatiky
Širší podběhy kol
Ochrana spodní části karoserie

Paket Active4

S paketem Active4 můžete do svého Campea 4x4 přidat další atraktivní a užitečné funkce navíc.

Výztužné tyče
Hliníkové okenní rámy
Prošívané čalounění s vyšitým logem "ACTIVE".
Speciální grafika produktu
Bürstner

Hledáte něco jiného?

Jsme si jisti, že najdete model, který Vám poskytne #pocitdomova i daleko od domova. Udělejte si čas a podívejte se na naše další obytné dodávky.

Přehled modelů