Delfin - flexibilní Bürstner

Opravdu krásné věci v životě jsou ty spontánní. Proto jsme pro Vás vytvořili společníka Bürstner Delfin, který umně kombinuje flexibilitu a pohodlí. I přes své kompaktní rozměry se náš karavan může blýsknout plně vybavenou kuchyní i plnohodnotnými jednolůžky, která lze pomocí posuvného lamelového roštu během chvilky přeměnit na velkou spací plochu. Ale to je jen začátek dlouhé série vrcholů výbavy.

Nezaměnitelný do nejmenšího detailu

Delfín přesvědčí četnými ergonomickými přednostmi, jako je otočná deska stolu nebo lamelový rošt, který lze přemístit a vytvořit tak manželskou postel. Inovativní Renault Master Camper je k dispozici v rozsáhlé limitované edici. Jedním z mnoha poutačů je bezesporu speciální čalounická výšivka v jedinečném delfíním vzhledu. Završuje osvědčený koncept příjemného pocitu. Kompaktnější, obratnější a pohodlnější už snad ani nemůže být.

Tatjana Afra Weßelbaum

Campingbus Delfin je důležitou součástí historie Bürstner. V jeho nové verzi jako Renault Master Camper realizujeme naše vysoké životní standardy v kompaktním prostoru. Tak jdou ruku v ruce flexibilita a #pocitdomova.

Tatjana Afra Weßelbaum 
Wohnfühl-designér

Individualizace

Objevujte svět v obytném voze Delfin! Harmonický design interiéru, inteligentní využití prostoru a mnoho promyšlených detailů Vám nabízí maximální flexibilitu. Ciťte se jako doma – kdykoli a kdekoli. Prozkoumejte nyní všechny přednosti a možnosti designu!

Speciální čalounění Delfin Limited
Speciální čalounění Delfin Limited

Casa Pino
Casa Pino

Bílá
Bílá (standard)

Speciální povrchová úprava Centauri šedá
Speciální povrchová úprava Centauri šedá

Speciální lak šedomodrý
Speciální lak šedomodrý

Camper Renault Master #pocitdomova

Jakmile vstoupíte do našeho Delfinu C 621, je jasné: Nic zde nebylo ponecháno náhodě. Protože v lákavě světlém interiéru mobilního domu splňují inovativní nápady ty nejvyšší standardy pohodlí. Instalován byl například stylový závěsný stolek se sklopnou deskou stolu a otočným prvkem nebo integrovaný držák sedadla Isofix pro cestování s dětmi. Rozsáhlá výbava limitované edice navíc nabízí řadu dalších optických a funkčních funkcí, které jen čekají, až je objevíte. Přejeme Vám hodně zábavy při objevování.

Plně vybavená kuchyň

Tak funguje mobilní kuchyně! Kuchyně v novém Delfinu nabízí vše, co potřebujete pro pohodové vaření. Zároveň je skladná a přitom maximálně funkční. Obzvláště praktické: výkonný dvouplamenný vařič a chladnička přístupná zvenčí i zevnitř.

Tyhle sedačky jsou prostě skvělé

Kompaktní, pohodlná, konvertibilní – tak by se asi nejlépe dala popsat otočná sedadla řidiče v Delfinu. Během chvilky si můžete vytvořit pohodlné posezení pro společné jídlo nebo relaxaci mezi nimi. Dalším plusem z hlediska bezpečnosti je standardní dětská sedačka Isofix na sedadle.

Pro sladké sny

Po dlouhém dni plném cestování nechte svou duši houpat. Něžná relaxace je zaručena v pohodlných lůžkách s delfíny. Díky velkorysým skříním a odkládacím plochám nad spacím prostorem máte další úložný prostor. Boční kapsa na stěně na straně spolujezdce je ideální pro uložení vašich časopisů, nabíjecích kabelů nebo jiného vybavení.

Praktické: výsuvný lamelový rošt

Rychle a snadno promění jednolůžka na pohodlnou manželskou postel

Ještě větší úložný prostor vzadu

Ať už kajak, kánoe nebo kolo – souvislá podlaha Delfinu umožňuje naložit i velké předměty bezpečně a prakticky. Speciální poutací oka na podlaze zajišťují maximální protiskluznost a zajištění nákladu. Užitečný je také flexibilní lamelový rošt, který lze v několika jednoduchých krocích složit a vytvořit tak ještě více prostoru.

Praktické odkládací přihrádky se síťovým zabezpečením na drobné díly

Další výhody interiéru

Jednolůžka s lamelovým roštem, který lze přemístit na dvoulůžko
Velký úložný prostor pod postelí
Funkční sedací sestava se skládacím stolem a výsuvným nástavcem
Ergonomické podsedáky a sedák s dětskou pojistkou Isofix
LED osvětlení a nepřímé osvětlení
Chladnička o objemu 69 litrů s vnitřním i venkovním přístupem
Plně vybavená kuchyně s 2 plotýnkovým sporákem a dřezem
Skutečná koupelna se sprchovým koutem, skládacími dveřmi a integrovaným světlíkem
Šatní skříň s výklopnou policí na dlouhé kusy oblečení

Rozložení

Delfin C 621

Spací lůžka 2 - 3

Délka 623 cm

Šířka 207 cm

Výška 249 cm

Maximální technicky přípustná hmotnost naloženého vozidla od* 3.500 kg

*Technicky přípustná celková hmotnost je hodnota udávaná výrobcem, kterou vozidlo nesmí překročit ani při naloženém stavu. Má tedy vliv na přípustný počet sedadel, možnosti výběru speciální výbavy a zbývající možnosti užitečného zatížení.
Podrobné informace o hmotnostech a konfiguraci vozidla naleznete v našich technických údajích, v sekci právních informací a v konfigurátoru.

Exteriér - bezpečně na cestách

Cestování s pocitem bezpečí může a mělo by být Vaším nárokem. Od Bürstner Delfin můžete očekávat to nejlepší z hlediska podvozku a technologie pohonu. V zásadě jsou všechny naše modely postaveny na podvozcích, které se vyznačují spolehlivostí a funkčností. K dispozici je také četné vybavení (standardní a volitelné), abyste se během jízdy v obytném voze cítili jako doma.

Delfin

pohled zepředu

Delfin

pohled zezadu

Další výhody exteriéru

Světelný a dešťový senzor
Asistent bočního větru
Asistent pro varování při opuštění jízdního pruhu a automatický asistent dálkových světel
Hliníkové ráfky 16"
3 laky na výběr
Hliníkový rám oken, sluneční markýza a ochranný kryt spoileru
Speciální produktová grafika, chromované aplikace na masce chladiče
Bürstner

Hledáte něco jiného?

Jsme si jisti, že najdete model, který Vám poskytne #pocitdomova i daleko od domova. Udělejte si čas a podívejte se na naše další obytné dodávky.

Přehled modelů